Obetonování bazénu

Obetonování bazénu

Napustíme do bazénu až 30 cm vody a dosypeme betonovou směsí max. do stejné výšky. Beton pěchujeme pouze tak, aby nedošlo k protlačení stěny do bazénu. Dojde-li k tomu, je nutné z vnitřní strany bazénu nerovnost vytlačit. Je nutné stále kontrolovat rovné úseky stěn bazénu a postupovat s maximální pozorností, tak aby byly stěny rovné v horizontální i vertikální poloze!

Dále postupně zvyšujeme hladinu vody o další centimetry a dosypáváme betonem. Tímto způsobem pokračujeme až k úplnému obetonování s tím, že betonáž bazénu rozdělíme ideálně do 3 až 4 po sobě jdoucích dní. V případě, že máme namontovaná světla, trysky či jiné technologické prvky, musíme zajistit oddilatování (pomocí pěny, vaty či polystyrenu) těchto prvků od betonového obsypu.

Plastovou šachtu na technologii doporučujeme obetonovat do úrovně terénu o síle cca 15 cm. Betonová směs musí být jen mírně vlhká, povrch betonu musí být drsný, aby se další vrstvy s předchozí spojily. V průběhu celé operace dbáme na čistotu a pečlivost, abychom zbytečně nepoškodili povrch bazénového skeletu!


NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT MIBESTAV SE O VŠE POSTARÁ!

JAK SE S NÁMI DOSTAT DO KONTAKTU

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ


Potřebujete poradit? Chcete, abychom Vám zavolali nebo poslali odpověď e-mailem? Vyplňte kontaktní formulář s konkrétním dotazem a my se Vám ozveme.

Pracovní doba:

Po-Pá 8.00 - 17.00
So-Ne dle dohody

Telefon:

+(420)-604-438-830

Adresa:

Miloš Bělohlávek
Praha-4 Chodov
Kloboukova 2223/22
14800

IČO-68585527

ODESLAT EMAIL
facebook-logo