Povrchy okolo bazénu

Povrchy okolo bazénů

Chcete-li zcela bezpečné bazénové prostředí, vybavit ochrannými prvky pouze bazén rozhodně nestačí. V tomto ohledu se totiž musíte postarat i o jeho okolí, zvláště pak o povrchy kolem samotného bazénu.

Ty musí splňovat ty nejnáročnější požadavky nejen na kvalitu a bezpečnost, ale musí být odolné vůči vodě a mechanickému poškození.

V současnosti se můžete setkat hned s několika možnými materiály, které jsou určené pro povrch okolo bazénu. Nejčastěji se jedná o kámen, keramiku nebo dřevo. Tyto přírodní materiály lze však velmi dobře napodobit pomocí materiálů umělých, jako je například umělý pískovec.

Veškeré materiály, které jsou používány pro dlažby v okolí bazénu, by měly mít protiskluzový povrch. Ten totiž dokáže minimalizovat riziko pádu do bazénu.

Co se týče okolních ploch u venkovních bazénů, je nutné zmínit, že musejí odolávat povětrnostním vlivům, vlivům okolního prostředí, ale také chemickým prostředkům používaným k úpravě bazénové vody.

Je tedy nutné vybírat i na základě těchto skutečností.


NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT MIBESTAVSE O VŠE POSTARÁ!

JAK SE S NÁMI DOSTAT DO KONTAKTU

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ


Potřebujete poradit? Chcete, abychom Vám zavolali nebo poslali odpověď e-mailem? Vyplňte kontaktní formulář s konkrétním dotazem a my se Vám ozveme.

Pracovní doba:

Po-Pá 8.00 - 17.00
So-Ne dle dohody

Telefon:

+(420)-604-438-830

Adresa:

Miloš Bělohlávek
Praha-4 Chodov
Kloboukova 2223/22
14800

IČO-68585527

ODESLAT EMAIL
facebook-logo