Povrchová deska bazénu

Povrchová deska bazénu

Pod podkladovou desku provedeme podsyp vrstvou štěrku frakce 16-32mm o tl. 200 mm. Výška podkladové desky je závislá na výšce konečné nivelety dlažby. Výška podkladové desky je závislá na výšce vybrané dlažby.

Pokud uvažujete o instalaci zastřešení, je nutné pevné spojení dlažby s podkladní deskou buď podbetonování dlažby, nebo jiným vhodným způsobem. V této fázi je nutné provést i instalaci kotvících prvků (plastových patek) pro bazénové schůdky a propojovacích krabic bazénových světel, pokud jsou tyto předmětem smlouvy o dílo.

V případě finálního dokončení dřevěnými nebo dřevoplastovými terasovými prkny je nutné v místě budoucích kolejí zhustit podkladní hranoly na maximální vzdálenost 20 cm.

Ve vzdálenosti 1m okolo žlábku přelivového bazénu je možné vyspádovat podkladovou desku ve sklonu 1% směrem do bazénu. Tím se zamezí nadměrným ztrátám vody vyšploucháním.

V místech s vyšším srážkovým úhrnem toto nedoporučujeme, bazén by byl přeplňován dešťovými srážkami.


NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT MIBESTAV SE O VŠE POSTARÁ!

JAK SE S NÁMI DOSTAT DO KONTAKTU

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ


Potřebujete poradit? Chcete, abychom Vám zavolali nebo poslali odpověď e-mailem? Vyplňte kontaktní formulář s konkrétním dotazem a my se Vám ozveme.

Pracovní doba:

Po-Pá 8.00 - 17.00
So-Ne dle dohody

Telefon:

+(420)-604-438-830

Adresa:

Miloš Bělohlávek
Praha-4 Chodov
Kloboukova 2223/22
14800

IČO-68585527

ODESLAT EMAIL
facebook-logo